Alice en het bacteriemysterie – Gwen Lowe

14,99

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid

Categorie:

Beschrijving

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice’ ouders sluiten haar op in haar kamer en bellen de Minister voor Alles Perfect Netjes om haar te laten ophalen. Maar Alice ontsnapt en een spannend en hilarisch avontuur begint.
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

Uitgeverij Condor 2020

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *